Kaspersky Internet Security Multi-Device

Ne gjendje
SKU
KL1919AOEFS-1821UZC
Krahaso
24,72 €
  • Kaspersky Internet Security ofron mbrojtje Premium për kompjuterin, paratë dhe familjen tuaj. Kështu që kur ju lidheni ne Web – Kaspersky ju mbron, duke mbrojtur atë që ju rrezikoni më shumë, jetën tuaj dixhitale.

  • Ju mund të shfletoni internetin, ndërveproni me rrjete sociale dhe të bëni blerje “on-line” – për PC dhe për Mac – ndërkohë që Kaspersky Internet Security ju ndihmon të mbroheni nga Viruset, “Ransomware-et”, “Phishing” dhe vjedhjet e identitetit.

Lista e deshirave
Klasifikim
Color Black
Marka Kaspersky
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kaspersky Internet Security Multi-Device

Kaspersky Internet Security Multi-Device

24,72 €