Kingston 500GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD PCIe, Full Security Suite (SA2000M8/500G)

Shitur
SKU
SA2000M8/500G
Krahaso
66,68 €
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (2200 MBps / 2000 MBps)

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli A2000
  Kapaciteti 500GB 
  Shpejtësia e leximit Deri 2200MBps
  Shpejtësia e shkrimit Deri 2000MBps
  SKU SA2000M8/500G
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Kingston
Pajisja e Ruajtjes M2 PCIe NVMe (Gen. 3)
SSD 500GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston 500GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD PCIe, Full Security Suite (SA2000M8/500G)

Kingston 500GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD PCIe, Full Security Suite (SA2000M8/500G)

66,68 €