Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

Shitur
SKU
DTDUO3C/64GB
Krahaso
14,74 €
  • Memorje USB nga Kinsgton, per porta USB Type-A dhe Type-C | Kapaciteti: 64GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video per PC dhe Celular.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli DataTravel DUO3C
Ngjyra Gri
  Lidhja USB 3.1 / USB 3.0 / USB 2.0 / USB Type-C
  Shpejtesia 100MB/s
  SKU DTDUO3C/64GB
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Kingston
Kapaciteti USB 8 GB
Komunikimi USB 3.0 / 3.1 / 3.2, USB C-Type
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

Kingston 64GB Data Traveler DUO3C, USB 3.0/3.1 + Type-C

14,74 €