Kingston A400 2.5" 240GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
SA400S37/240G
Krahaso
33,72 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte.

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli A400
  Kapaciteti 240GB 
  Shpejtësia e leximit Deri 500MBps
  Shpejtësia e shkrimit Deri 320MBps
  SKU SA400S37/240G
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Kingston
Pajisja e Ruajtjes 2.5" SSD
SSD 240GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston A400 2.5" 240GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

Kingston A400 2.5" 240GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

33,72 €