Kingston A400 2.5" 480GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

Ne gjendje
SKU
SA400S37/480G
Krahaso
54,69 €
  • Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston.

  • Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte.

  • Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Video ose Audio.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli A400
  Kapaciteti 480GB 
  Shpejtësia e leximit Deri 500MBps
  Shpejtësia e shkrimit Deri 320MBps
  SKU SA400S37/480G
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Kingston
Pajisja e Ruajtjes 2.5" SSD
SSD 480GB
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston A400 2.5" 480GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

Kingston A400 2.5" 480GB SATA III TLC Internal Solid State Drive (SSD)

54,69 €