Kingston Canvas React 32GB SDHC Class 10 SD Memory Card UHS-I 100MB/s R Flash Memory High Speed SD Card - 32GB

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
SDR/32GB
Krahaso
12,28 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Karte memorje SDHC nga Kingston | Kapaciteti: 32GB,

  • Dizajnuar të jetë e besueshme, ideale për regjistrime 4K dhe foto me rezolucion te larte.

  • Class 10 UHS-I shpejtesi leximi deri ne 100MB/s.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli Canvas React
  Shpejtesia

100 MB/s Lexim

  SKU
SDR/32GB
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Kingston
Kapaciteti USB 8 GB
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston Canvas React 32GB SDHC Class 10 SD Memory Card UHS-I 100MB/s R Flash Memory High Speed SD Card - 32GB

Kingston Canvas React 32GB SDHC Class 10 SD Memory Card UHS-I 100MB/s R Flash Memory High Speed SD Card - 32GB

12,28 €