Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive - 128GB

Shitur
SKU
DT100G3/128GB
Krahaso
15,55 €
  • Memorje USB 3.1 / USB 3.0 nga Kinsgton | Kapaciteti: 128GB.

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S.

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje shpejtesi te larte.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli DataTrevel
  Ngjyra E zeze
  Lidhja USB 3.1 / USB 3.0 / USB 2.0 
  Shpejtesia 100MB/s
  SKU DT100G3/128GB
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Kapaciteti 128GB
Marka Kingston
Kapaciteti USB 8 GB
Komunikimi USB 3.0 / 3.1 / 3.2
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive - 128GB

Kingston DataTraveler 100 G3, USB Flash Drive

15,55 €