Kingston DataTraveler 106 USB 3.0 - 64GB

Shitur
SKU
DT106-64GB
Krahaso
14,74 €
  • Memorje USB 3.1, USB 2.0 nga Kingston | Kapaciteti: 16GB, 32GB, 64GB

  • Shpejtesi transferimi te dhenash deri ne 100MB/S, transferoni dokumentat tuaj ne me pak se 20 sekonda

  • Ideal per transferim dokumentash dhe video me nje siguri maksimal ndermjet Fjalekalimit tuaj

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Kingston
  Modeli DataTrevel
  Ngjyra E zeze
  Lidhja USB 3.1 / USB 3.0 / USB 2.0 
  Shpejtesia 100MB/s, 10 here me e shpejte se 2.0
  SKU DT106
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Kapaciteti 64GB
Marka Kingston
Kapaciteti USB 8 GB
Komunikimi USB 3.0 / 3.1 / 3.2
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kingston DataTraveler 106 USB 3.0 - 64GB

Kingston DataTraveler 106 USB 3.0

14,74 €