Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 3.5 mm Male - 6.35 mm Female

Ne gjendje
SKU
11.09.4212
Krahaso
4,09 €
  • Adaptor audio per konvertiminin nga 6.35mm ne 3.5mm nga marka Gjermane Roline.

  • Percjellshmeri e larte dhe e sigurte me veshje ari.
Lista e deshirave
Klasifikim
Color Gold
Gjatesia e Kabllit -
Komunikimi i Kabllit 3.5mm / 2.5mm (Jack)
Marka Roline
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 3.5 mm Male - 6.35 mm Female

Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 3.5 mm Male - 6.35 mm Female

4,09 €