Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 6.35 mm Male - 3.5 mm Female

Shitur
SKU
11.09.4211
Krahaso
4,09 €
  • Adaptor audio per konvertiminin nga 3.5mm ne 6.35mm nga marka Gjermane Roline.

  • Percjellshmeri e larte dhe e sigurte me veshje ari.
Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Nr i produktit.  11.09.4211
Tipi Adaptor Audio
Ngjyra E arte
Gjatësia -
Konektori i krahut të parë Mashkull 6.35 mm Stereo Male
Konektori i krahut të dytë Femer 3.5 mm Stereo Female
Tipi i lidhjes Mashkull - Femer
Klasifikim
Color Gold
Gjatesia e Kabllit -
Komunikimi i Kabllit 3.5mm / 2.5mm (Jack)
Marka Roline
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 6.35 mm Male - 3.5 mm Female

Konvertues Audio - ROLINE GOLD Stereo Adapter 6.35 mm Male - 3.5 mm Female

4,09 €