Konvertues Audio - VALUE Toslink Optical Adapter (Female) - 3.5mm Mini Jack Plug Adapter(Male)

Ne gjendje
SKU
11.99.4447
Krahaso
1,64 €
  • Ky kabllo perdoret për të konvertuar Toslink - Audio Jack 3.5 mm.

  • Funksionon me te gjithe hyrjet standard Toslink per HomeTheater dhe Hi-Fi.

  • Cilesi e larte dhe e garantuar nga marka Gjermane, Value.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Value
Nr i produktit 11.99.4447
Tipi Adaptor Audio
Ngjyra E zeze
Gjatësia -
Konektori i krahut të parë Toslink Optical Adapter (Female)
Konektori i krahut të dytë 3.5mm Mini Jack Plug Adapter (Male)
Tipi i lidhjes Femer - Mashkull
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit -
Komunikimi i Kabllit Toslink (Audio Optike)
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Konvertues Audio - VALUE Toslink Optical Adapter (Female) - 3.5mm Mini Jack Plug Adapter(Male)

Konvertues Audio - VALUE Toslink Optical Adapter (Female) - 3.5mm Mini Jack Plug Adapter(Male)

1,64 €