Konvertues HDMI Switch Value, Automatic, 3-way (3 Hyrje – 1 Dalje)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
14.99.3565
Krahaso
26,20 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Switch HDMI me 3 porta dhe me komandim me telekomande nga marka Value.

  • Perballon rezolucion maksimal ne: 1920 x 1080.

  • Nuk kerkohet korrent per ta vendose ne pune.

  • Perdoret per te lidhur 3 pajisje te ndryshme HDMI si p.sh. DVD player, video kamera ose PS në një HDMI monitor.

Lista e deshirave

Shkarko manulin e plote te prodhuesit duke klikuar ketu

● ● ●

Marka Value
Modeli HDMI Video Switch
Porta dalese 1
Porta hyrese 3
Video Input 3 x HDMI Femer
Video Output 1 x HDMI Femer
SKU 14.99.3565
Rezolucion Maksimal 1920 x 1080
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit 0.2 m
Komunikimi i Kabllit HDMI
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Konvertues HDMI Switch Value, Automatic, 3-way (3 Hyrje – 1 Dalje)

Konvertues HDMI Switch Value, Automatic, 3-way (3 Hyrje – 1 Dalje)

26,20 €