Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
21601
Krahaso
28,42 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Kufje Gaming Trust 313 Nero shume te pershtatshme per ore te gjata loje me PC.

  • Bas i thelle dhe muzike shume cilesore. Izolim i plote i zhurmes.

  • Ndriçim i kufjes nga kablli USB.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 313 Nero
  Tipi i lidhjes Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri
  • Shume te rehatshem per vesh

  • Kontroll i volumit direkt ne kufje

  Ngjyra Kuq e zi me
  Gjatesia e kabllit 2M
  SKU 21601
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

Kufje Gaming Trust GXT 313 Nero Illuminated Gaming Headset

28,42 €