Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
22052
Krahaso
30,99 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius me ndriçim blue

  • Cilesi superiore e Gaming me 7.1 Virtual surround sound

  • Shume te rehatshem per vesh | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 350 Radius
  Tipi i lidhjes Audio Jack + USB per ndriçim
  Veçuri Shume te rehatshem per vesh. Kontroll i volumit direkt ne kufje.
  Ngjyra E zeze dhe ndriçim blu
  Gjatesia e kabllit 2.5M
  SKU 22052
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

Kufje Gaming Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset

30,99 €