Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3220 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

Ne gjendje
SKU
C3220
Krahaso
Çmimi me zbritje 44,30 € Çmimi 48,74 €
  • Kufje profesionale per biseda telefonike te gjata me menaxhim te thjeshte te thirrjeve dhe ze kristal i paster.

  • Lidhje me USB ideale per Call Center me gjatesi 2.2m.

  • Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Krijuar qe te jete shume e rahatshme.

  • Butoni shtese ju mundeson Bllokimin e mikrofonit (Mute) nga operatori, qe mos te degjohen bisedat.

  • Kujdes sasi e limituar.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Plantronics
  Modeli C3220
  Tipi i lidhjes USB-A
  Veçuri

  • Shume te rehatshem per vesh dhe teper te forta.

  • SUPERIOR AUDIO QUALITY

  Ngjyra E zeze me kabllo te kuq
  Gjatesia e kabllit 2.2m
  SKU C3220, 209745-101
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Poly (Plantronics)
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3220 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

Kufje Profesionale Plantronics Blackwire 3220 USB-A Headset, On-Ear Mono Headset, Wired (per Call Center)

Çmimi me zbritje 44,30 € Çmimi 48,74 €