LC-Power 600W, LC600H-12, ATX Power Supply Unit, V2.31

Ne gjendje
SKU
LC600H-12 V2.31
Krahaso
33,72 €
  • Grup ushqimi PSU 600W nga marka Gjermane LC-Power

  • Cilesi e garantuar! I qete dhe shume i fuqishem per çdo Gaming PC.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka LC-Power
  Modeli LC600H-12
  Fuqia ne Watt 6000W
  Veçuri
  • 1x PCI-Express 6-Pin 40 cm;

  • 1x PCI-Express 6+2-Pin 50 cm

  SKU LC600H-12
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka LC-Power
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni LC-Power 600W, LC600H-12, ATX Power Supply Unit, V2.31

LC-Power 600W, LC600H-12, ATX Power Supply Unit, V2.31

33,72 €