Logitech B330 Silent PLUS Wireless Mouse, 2.4 GHz with USB Mini-Receiver, 1000 DPI Tracking, 3-Buttons

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
910-004913
Krahaso
29,21 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Mouse wireless nga marka Logitech B330

  • Jashtezakonisht i qete dhe i rehatshem.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. 24 Muaj bateri.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Logitech
  Modeli

Wireless Mouse B330 Silent PLUS

  Tipi i lidhjes Wireless + Bluetooth
  DPI 1000
  Ngjyra E zeze
  Butona 3 Butona
  SKU 910-004913
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Logitech B330 Silent PLUS Wireless Mouse, 2.4 GHz with USB Mini-Receiver, 1000 DPI Tracking, 3-Buttons

Logitech B330 Silent PLUS Wireless Mouse, 2.4 GHz with USB Mini-Receiver, 1000 DPI Tracking, 3-Buttons

29,21 €