Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

Shitur
SKU
910-005440
Krahaso
56,19 €
  • Mouse gaming me butona mekanik. Projektuar per Pro Gamers

  • Ndryshim i ndriçimit RGB me 16.8M ngjyra

  • Pajisur me sensor HERO per shpejtesi dhe preçizion shume te larte.

  • 1MS report rate. Shume i lehte dhe i shpejte.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli

G PRO

  Tipi i lidhjes USB
  Veçori Mouse super super cilesor
  Ngjyra E zeze me ndriçim RGB
  Butona 6 Butona te konfigurueshem
  SKU 910-005440
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

Logitech G PRO Wired Gaming Mouse, HERO 16K Sensor, 16000 DPI, RGB, 6 Programmable Buttons, On-Board Memory

56,19 €