Mouse Logitech M280, Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

Shitur
SKU
PN: 910-004287
Krahaso
20,97 €
  • Mouse wireless nga marka Logitech M280

  • Shume preçiz dhe komfort ne perdorim. Bateri qe zgjasin deri ne 18 muaj.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli

Wireless Mouse M280

  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1000
  Ngjyra E zeze
  Butona 3 Butona
  SKU PN: 910-004287
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mouse Logitech M280, Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

LOGITECH M280 Wireless Mouse, black, 2.4GHz, 1000 DPI

20,97 €