Logitech M510 Wireless Computer Mouse, Comfortable Shape, Back/Forward Buttons, Side-to-Side Scrolling

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
910-001826
Krahaso
41,20 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Mouse wireless nga marka Logitech M510. I vogel, i shpejt dhe i rehatshem.

  • Butoni Scroll leviz majtas dhe djathtas per shfletimin e dokumentave dhe zmadhimin e tyre.

  • Rrezja e WiFi shkon deri ne 10 m. Veshje gome. 24 Muaj bateri.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Logitech
  Modeli

Wireless Mouse M510

  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1000
  Ngjyra E zeze
  Butona 7 Butona
  SKU 910-001826
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Logitech M510 Wireless Computer Mouse, Comfortable Shape, Back/Forward Buttons, Side-to-Side Scrolling

Logitech M510 Wireless Computer Mouse, Comfortable Shape, Back/Forward Buttons, Side-to-Side Scrolling

41,20 €