Mbajtese Monitori / TV nga Tavani - Value LCD/TV Ceiling Mount, 50kg, -15° tilt; 360° swivel

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
17.99.1217
Krahaso
39,96 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Montim monitori & TV ne tavan. I lehte dhe i besueshem per pesha deri ne 50 Kg.

  • Per Monitora dhe TV deri 42". Per standardin: VESA 75 x 75, 100 x 100, 100 x 200, 200 x 200 mm.

  • Prodhuar nga marka gjermane Value, cilesi e garantuar. Gjatesia e krahut: 105 - 156 cm.

     

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka Value
  Modeli LCD-Monitor arms
  Ngarkesa
50Kg
  Nyje
1
  SKU
17.99.1217
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mbajtese Monitori / TV nga Tavani - Value LCD/TV Ceiling Mount, 50kg, -15° tilt; 360° swivel

Mbajtese Monitori / TV nga Tavani - Value LCD/TV Ceiling Mount, 50kg, -15° tilt; 360° swivel

39,96 €