Mbajtese Projektori - Value Ceiling Projector Mount, big

Ne gjendje
SKU
17.99.1102
Krahaso
43,51 €
  • Montim projektor ne tavan. I lehte dhe i besueshem per pesha deri ne 11.5 Kg.

  • Distanca nga tavani: 375 mm - 475 mm e rregullueshme.

  • Prodhuar nga marka gjermane Value, cilesi e garantuar.

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka Value
  Modeli Projector Mount
  Ngarkesa
11.5 Kg
  Distanca nga tavani
375 mm - 475 mm e rregullueshme
  SKU
17.99.1102
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka Value
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mbajtese Projektori - Value Ceiling Projector Mount, big

Mbajtese Projektori - Value Ceiling Projector Mount, big

43,51 €