Motorola T62, 2-Way Walkie Talkie Radio Twin Pack

Ne gjendje
SKU
B6P00811RDRMAW
Krahaso
56,49 €
  • Radio me dy drejtime Walkie Talkie, Motorola T62 deri 8Km distance komunikimi.

  • Ideale per ato qe jane shpesh ne levizje, qe pelqejne natyren dhe sportet ekstreme.

  • E thjeshte shume ne perdorim. Karikohet me USB.

  • Kompatibel me çdo radio tjeter qe perdor frekuencat PMR446.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Motorola
  Modeli Talkabout T62
  Frekuenca e bandes PMR446
  Veçori
  • Tx Power: 500mW

  • 16 kanale komunikimi

  Ngjyra E zeze me te kuqe
  Fuqia e shperndarjes se vales Deri 8 Km
  SKU B6P00810RDRMAW
  Garanci 12 Muaj

Per me shume ju lutem shtypni ketu.

Klasifikim
Color Black
Marka Motorola
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Motorola T62, 2-Way Walkie Talkie Radio Twin Pack

Motorola T62, 2-Way Walkie Talkie Radio Twin Pack

56,49 €