Mouse Gaming ABKONCORE A530, up to 4000 DPI, ndriçim RGB

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
ABKONCORE A530
Krahaso
18,73 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Mouse Gaming ABKONCORE A530 me 500/1200/1500/2000/3000/4000 DPI.

  • Mouse shume i shpejte dhe cilesor.

  • Ndricim RGB, deri ne 16.8 m ngjyra.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Abkoncore
  Modeli A530
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 500/1200/1500/2000/3000/4000 DPI
  Ngjyra E zeze me ndriçim RGB
  Butona 6
  SKU ABKONCORE A530
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Abkoncore
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mouse Gaming ABKONCORE A530, up to 4000 DPI, ndriçim RGB

Mouse Gaming ABKONCORE A530, up to 4000 DPI, ndriçim RGB

18,73 €