Mouse Gaming ABKONCORE A900, Optical, RGB, 5000 DPI Adjustable, Pixart PMW3389, 400 IPS, Omron Switch, 6g

Ne gjendje
SKU
ABKONCORE A900
Krahaso
28,47 €
  • Mouse Gaming ABKONCORE A900, per Laptop Gaming!

  • Mouse me sensorin optik - 5000 DPI.

  • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

Lista e deshirave


●  ●  ●

  Marka ABKONCORE
  Modeli A900
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 16000
  Sensor Optik
  Butona 6
  Ngjyra E zezë me ndriçim RGB
  SKU ABKONCORE A900
Klasifikim
Color Black
Marka Abkoncore
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mouse Gaming ABKONCORE A900, Optical, RGB, 5000 DPI Adjustable, Pixart PMW3389, 400 IPS, Omron Switch, 6g

Mouse Gaming ABKONCORE A900, Optical, RGB, 16,000 DPI Adjustable

28,47 €