Mouse Gaming Logitech G300s Optical Ambidextrous, RGB, 9 Programmable Buttons, Onboard Memory

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
910-004345
Krahaso
41,20 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Mouse Gaming Logitech G300s.

  • Mouse me sensorin optik - 2500 DPI | 9 butona te konfigurueshem.

  • Mouse shume i shpejte dhe komfort | Ndriçim RGB.

Lista e deshirave


●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli G300s
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 2,500 DPI
  Sensor Optik
  Butona 9 butona te konfigurueshem.
  Ngjyra E zezë me ndriçim RGB
  SKU 910-004345
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0, USB 3.0 / 3.1 / 3.2
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mouse Gaming Logitech G300s Optical Ambidextrous, RGB, 9 Programmable Buttons, Onboard Memory

Mouse Gaming Logitech G300s Optical Ambidextrous, RGB, 9 Programmable Buttons, Onboard Memory

41,20 €