Mouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
910-002334
Krahaso
31,47 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Mouse pa tel Logitech M325 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte e vogel dhe e rehatshme.

  • Ideale per ato persona qe jane shpesh ne levizje.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli M325
  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1000
  Ngjyra Gri me nuance te zeze
  Butona 3 Butona
  SKU 910-002334
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Mouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI

Mouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI

31,47 €