Patch Panel VALUE Cat.5e (Class D) 19", 24 Ports, STP, black

Ne gjendje
SKU
26.99.0328
Krahaso
39,96 €
  • Patch panel me 24 porta nga marka gjermane Value, cilesi e garantuar.

  • Ideale per projekte te medha. Mundesi tokezimi dhe veshje metalike.

  • Kabllot CAT6 janë krijuar për frekuenca operative deri në 250 MHz, krahasuar me 100 Mhz për CAT5e.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Value
  Tipi Patchpanel Cat.5e / Class D
  Nr portash 24
  Madhesia 19"-Technique
  Veçori Casing and covering hood of sheet steel
  Ngjyra E zeze
  SKU 26.99.0328
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Patch Panel VALUE Cat.5e (Class D) 19", 24 Ports, STP, black

Patch Panel VALUE Cat.5e (Class D) 19", 24 Ports, STP, black

39,96 €