Patch Panel VALUE Cat.6A (Class EA) 19", 24 Ports, STP, black

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
26.99.0360
Krahaso
48,83 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Patch panel me 24 porta nga marka gjermane Value, cilesi e garantuar.

  • Ideale per projekte te medha. Mundesi tokezimi dhe veshje metalike.

  • Kabllot CAT6 janë krijuar për frekuenca operative deri në 250 MHz, krahasuar me 100 Mhz për CAT5e.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Value
  Tipi Patchpanel Cat.6A / Class EA
  Nr portash 24
  Madhesia 19"-Technique
  Veçori 10 Gigabit Ethernet networks
  Ngjyra E zeze
  SKU 26.99.0360
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Patch Panel VALUE Cat.6A (Class EA) 19", 24 Ports, STP, black

Patch Panel VALUE Cat.6A (Class EA) 19", 24 Ports, STP, black

48,83 €