Perforcues TP-Link TL-WA854RE Repeater, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

Ne gjendje
SKU
TL-WA854RE
Krahaso
13,49 €
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps MIMO

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka TP-Link
  Modeli TL-WA850RE
  Portat
-
  Shpejtësia 300Mbps MIMO
  Frekuenca 2.4GHz
  Funksionet bazë
  • SSID Broadcast: Enable/Disable

  • Band: 2.4GHz

  • Enable/Disable Wireless Radio

  Siguria
WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryption
  Të tjera Konfigurim direkt nga celulari
  SKU
tplink TL WA854RE
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka TP-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Perforcues TP-Link TL-WA854RE Repeater, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

Perforcues TP-Link TL-WA854RE Repeater, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

13,49 €