Pince Rrjeti Value Gjermane, Modular Crimping Tool (RJ45 + RJ11)

Ne gjendje
SKU
25.99.8792
Krahaso
13,32 €
  • Pince rrjeti shume cilesore nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal RJ11 + RJ45 (8P+6P+4P).

  • Masha te forta metalike.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Value
Modeli Crimping Tool
Perdorimi RJ45 / RJ11

Funksioni
Per Kabllo Rrjeti dhe Telefoni
SKU 25.99.8792
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Pince Rrjeti Value Gjermane, Modular Crimping Tool (RJ45 + RJ11)

Pince Rrjeti Value Gjermane, Modular Crimping Tool (RJ45 + RJ11)

13,32 €