Pince Rrjeti Value Gjermane, Universal Crimping Tool (RJ45 - RJ11)

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
25.99.8790
Krahaso
17,75 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Pince rrjeti shume cilesore dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal RJ11 + RJ45 (8P+6P+4P).

  • Masha te forta metalike.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Value
Modeli Crimping Tool
Perdorimi RJ45 / RJ11

Funksioni
Per Kabllo Rrjeti dhe Telefoni
SKU 25.99.8790
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Value
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Pince Rrjeti Value Gjermane, Universal Crimping Tool (RJ45 - RJ11)

Pince Rrjeti Value Gjermane, Multifunction Crimping Tool

17,75 €