Prezantues Logitech Wireless Presenter R400, Laser Pointer

Shitur
SKU
910-001356
Krahaso
23,98 €
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.

  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre.

  • Cilesi e garantuar 100% nga marka Logitech.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli R400
  Laser pointer (Gjuajtesi laser) Laser class 2
  Permasa 37.8 mm x 115.5 mm x 27.4 mm
  Pesha 57 g
  Gjatesia e vales 15m
  Te tjera
  • I pershtatshem per PowePoint

  • Battery life (Laser pointer): 20-hour maximum

  • Battery life (Presenter): 1050-hour maximum

 

  SKU 910-001356
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Prezantues Logitech Wireless Presenter R400, Laser Pointer

Prezantues Logitech Wireless Presenter R400, Laser Pointer

23,98 €