Prezantues Logitech Wireless Presenter R500, Laser Pointer (20m)

Shitur
SKU
R500
Krahaso
38,96 €
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.

  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre. 12 Muaj bateri.

  • Cilesi e garantuar 100% nga marka Logitech. 20m distance komunikimi.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli R500
  Laser pointer (Gjuajtesi laser) Laser class 2
  Permasa 123.6 mm x 36.6 mm x 24.7 mm
  Pesha 53.5g
  Gjatesia e vales 20m
  Te tjera
  • I pershtatshem per PowePoint

  • 12 muaj

  SKU 910-005333
Klasifikim
Color Gray
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Prezantues Logitech Wireless Presenter R500, Laser Pointer (20m)

Prezantues Logitech Wireless Presenter R500, Laser Pointer (20m)

38,96 €