Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

Shitur
SKU
20430
Krahaso
17,98 €
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.

  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre.

  • Ngjyra e lazerit: E kuqe.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Puntero Wireless Laser Presenter
  Laser pointer (Gjuajtesi laser) Laser class 2
  Permasa 159 x 20 x 19
  Pesha 51g
  Gjatesia e vales 15m
  Te tjera I pershtatshem per PowePoint, Kursim i baterise, 3 Butona: black screen button, laser button, next / previous slide, start / stop presentation
  SKU 20430
Klasifikim
Color Black
Marka Trust
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

17,98 €