Printer Brother DCP-T310 Inktank Refill System Printer, Multifunksional, me ngjyra

Shitur
SKU
DCP-T310
Krahaso
180,08 €
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0 | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

  • 12 Muaj | 27/10 Faqe per minute

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner
Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Inktank
Rezolucioni
  • Printimi: 600 × 600 dpi

  • Skanimi: 1,200 x 6,000 dpi

Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit 27/10 Faqe për Minutë
Komunikimi
USB 2.0
Toner/Bojë
  • BTD60 BK: ~ 6500 A4 faqe

  • BT 5000 C/M/Y: ~ 5000 A4 faqe

Trashësia e letrës 80 g/m²
Të tjera 128 MB Memorje RAM
SKU DCP-T310
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Brother
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0
Teknologjia e Printimit Supertank
Shpejtesia e Printimit 10 - 20 ppm
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Brother DCP-T310 Inktank Refill System Printer, Multifunksional, me ngjyra

Printer Brother DCP-T310 Inktank Refill System Printer, Multifunksional, me ngjyra

180,08 €