Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

Shitur
SKU
DCP-T710W
Krahaso
228,38 €
 • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

 • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

 • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

 • ADF (Automatic Document Feeder) - Skanon automatikisht disa faqe njeherazi.

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, WiFi, ADF
Madhësia e letrës A4; A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Inkjet
Rezolucioni
 • 6.000 x 1.200 dpi (në printim)
 • 1.200 x 2.400 dpi (në skanim)
Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit
 • 27 faqe/min në të zezë

 • 10 faqe/min me ngjyra

Komunikimit USB 2.0, Wireless, Airprint, iPhone and Android App
Toner/Bojë
 • BTD60BK Black - 6.500 Faqe

 • BT5000C Cyan - 5.000 Faqe

 • BT5000M Magenta - 5.000 faqe

 • BT5000Y Yellow - 5.000 faqe

Kosto për faqe ~
Trashësia e letrës 64-220gsm g/m² Paper
Klasifikim
Color Black
Marka Brother
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Teknologjia e Printimit InkJet
Shpejtesia e Printimit 21 - 30 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, ADF (Skanim i automatizuar)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

228,38 €