Printer Brother MFC-T910DW, All-in One, Inktank Refill System, Multifunksional, ADF

Shitur
SKU
MFCT910DW
Krahaso
285,68 €
 • Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner / WiFi / WiFi Direct / Fax | Ideale per shtepi dhe zyre

 • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Wi-Fi Direct, Mobile Printing | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

 • Garancia 12 Muaj | 27 Faqe per minute

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, WiFi, WiFi Direct, Fax
Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Ink tank
Rezolucioni
 • Printimi: 6,000 x1,200 dpi

 • Skanimi: 1,200 x 2,400 dpi

Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit 27 Faqe për Minutë
Komunikimi
 • USB 2.0

 • WiFi

 • Wi-Fi Direct

 • LAN Ethernet 10/100Base-TX

Toner/Bojë
 • 1x black (BTD60BK)

 • 1x cyan (BT5000C)

 • 1x magenta (BT5000M)

 • 1x yellow (BT5000Y)

Trashësia e letrës 64-220 g/m²
Të tjera 128 MB Memorje RAM
SKU MFCT910DW
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Brother
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Ethernet (LAN 100), Wireless
Teknologjia e Printimit Supertank
Shpejtesia e Printimit 21 - 30 ppm
Vetite e Printerit ADF (Skanim i automatizuar)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Brother MFC-T910DW, All-in One, Inktank Refill System, Multifunksional, ADF

Printer Brother MFC-T910DW, All-in One, Inktank Refill System, Multifunksional, ADF

285,68 €