Printer Epson EcoTank L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Shitur
SKU
C11CG50401
Krahaso
203,82 €
 • Printer tejmase ekonomik me ngjyra për zyre dhe shtëpi

 • Lidhje me Wireless (Pa tel) dhe me aplikacionin iPrint nga Epson Connect mund të printoni direkt nga e-Maili ose Celulari

 • Printeri vjen me një sasi boje që zgjatë 2 vite dhe mund të zvogëlojë kostot e printimit deri në 90%

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer / Fotokopje / Skaner
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric)
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (Printeri) 1,200 DPI x 2,400 DPI (Skaneri)
Printimi i faqes së parë 8.5 Sekonda
Shpejtësia e printimit 33 Faqe për Minutë
Volumi mujor ~
Komunikimi
 • USB 2.0

 • Wireless

 • Wi-Fi Direct

 • Epson Connect (iPrint, Email Print)

Toner/Bojë
 • 4.500 faqe në të zezë - T6641 BLACK INK BOTTLE 70ML

 • 6.500 faqe me ngjyra -  T6642 CYAN INK BOTTLE 70ML

 • 6.500 faqe me ngjyra -  T6643 MAGENTA INK BOTTLE 70ML

 • 6.500 faqe me ngjyra -  T6644 YELLOW INK BOTTLE 70ML

Kosto për faqe ~ Leke
Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera 3.6 Watt
Klasifikim
Color Black
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson iPrint
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Epson EcoTank L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Printer Epson EcoTank ITS L3060 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

203,82 €