Printer Epson EcoTank L3110 - Multifunksional - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Shitur
SKU
L3110
Krahaso
203,82 €
  • Versioni i ri i printerit Epson, nder me ekonomiket ne treg. Ideal për zyre dhe shtëpi.

  • Printer tejmase ekonomik i cili printon 7.500 kopje me ngjyra dhe 4.500 kopje ne te zeze.

  • Printeri vjen me një sasi boje që zgjatë 2 vite dhe mund të zvogëlojë kostot e printimit deri në 90%

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Funksioni Printer / Fotokopje / Skaner
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric)
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (Printeri) 600 x 1200 dpi DPI (Skaneri)
Printimi i faqes së parë 10 Sekonda
Shpejtësia e printimit 33 Faqe për Minutë
Volumi mujor ~
Komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë
  • 4.500 faqe në të zezë - 003 Black Ink Bottle - 800 Leke 
  • 7.500 faqe me ngjyra -  003 Cyan Ink Bottle  - 800 Leke
  • 7.500 faqe me ngjyra -  003 Magenta Ink Bottle - 800 Leke
  • 7.500 faqe me ngjyra -  003 Yellow Ink Bottle - 800 Leke
Kosto për faqe
  • 0.17~ Leke ne te Zeze

  • 0.53~ Leke me Ngjyra

Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
SKU L3110
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 ppm
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Epson EcoTank L3110 - Multifunksional - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Printer Epson EcoTank L3110 - Multifunksional - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

203,82 €