Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi - Me ngjyra - Portable

Shitur
SKU
C11CE05403
Krahaso
290,59 €
 • Funksioni: Printer me ngjyra portabelBateri te perfshiera ne printer

 • Komunikimi: 1 x Micro-USB 2.0, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Ethernet LAN, Wi-Fi

 • Ideal per kur jeni ne jashte zyre dhe gjithmone ne levizje

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Funksioni Printer portativ me ngjyra (e merr me vete kudo)
  Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
  Teknologjia InkJet
  Rezolucioni Printimi: 5760 x 1440 dpi
  Printimi i faqes së parë -
  Shpejtësia e printimit
 • 7 Faqe për Minutë (Bardhe e zi)

 • 4 Faqe për Minutë (Me ngjyra)

  Volumi mujor -
  Komunikimi
 • 1 x Micro-USB 2.0

 • Apple AirPrint

 • Google Cloud Print

 • Ethernet LAN

 • Wi-Fi

  Toner/Bojë
 • T2661 Black ink (250 kopje) - Bardh e zi

 • T2670 Color ink (200 kopje) - Me ngjyra

  Kosto për faqe -
  Të tjera Pesha: 1.5Kg, Me bateri
  SKU C11CE05403
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Vetëm printer
Komunikimi USB C-Type
Teknologjia e Printimit InkJet
Shpejtesia e Printimit 10 - 20 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson iPrint
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi - Me ngjyra - Portable

Printer Epson WorkForce WF-100W Wi-Fi - Me ngjyra - Portable

290,59 €