Printer HP LaserJet Pro MFP M28a - Multifunksional - Bardhë e Zi

Shitur
SKU
W2G54A
Krahaso
162,90 €
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0 | HP 44A (1.000 faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 18 Faqe per minute

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer / Fotokopje/ Skaner
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia LaserJet
Rezolucioni
  • Printimi: 600 x 600 dpi

  • Skanimi: 600 x 600 dpi

Printimi i faqes së parë 11 Sekonda
Shpejtësia e printimit 18 Faqe për Minutë
Volumi mujor
  • 80.000 kopje

  • I rekomanduar: per 100 – 1.000 printime ne muaj.

Portat e komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë HP 44A Original Black:  1,000 faqe
Kosto për faqe -
Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera 32MB Memorje RAM, 500 Mhz Processor Speed
Klasifikim
Color White
Marka HP
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0
Teknologjia e Printimit Laser
Shpejtesia e Printimit 10 - 20 ppm
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer HP LaserJet Pro MFP M28a - Multifunksional - Bardhë e Zi

Printer HP LaserJet Pro MFP M28a - Multifunksional - Bardhë e Zi

162,90 €