Printer Laser Brother DCP-1622WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

Ne gjendje
SKU
DCP-1622WE-1
Krahaso
162,89 €
 • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

 • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | TN-1090 (1500 Faqe)

 • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, WiFi,
Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Laser
Rezolucioni
 • Printimi: 2400 × 600 dpi

 • Skanimi:  600 × 1200 dpi

Printimi i faqes së parë 10 Sekonda
Shpejtësia e printimit 20 Faqe për Minutë
Komunikimi
 • USB 2.0

 • WiFi

 • LAN Ethernet 10/100Base-TX

 • Apple AirPrint™

Toner/Bojë
 • Drum 1090 ~10K - 3900 Leke

 • Toner TN-1090 Kushton 2900 printon 1500 Faqe

Trashësia e letrës 65 -105 g/m2
Të tjera 32 MB Memorje RAM
SKU DCP-1622WE, DCP1622WE
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Brother
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Ethernet (LAN 100), Wireless
Teknologjia e Printimit Laser
Shpejtesia e Printimit 21 - 30 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Laser Brother DCP-1622WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

Printer Laser Brother DCP-1622WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

162,89 €