Printer Laser HP LaserJet Pro MFP M28w, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

Shitur
SKU
W2G55A
Krahaso
140,80 €
 • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

 • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | HP 44A (1500 Faqe)

 • Garancia 12 Muaj | 18 Faqe per minute

Lista e deshirave
●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, WiFi
Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia LaserJet Pro
Rezolucioni
 • Printimi: 600 × 600 dpi

 • Skanimi: 600 × 600 dpi

Printimi i faqes së parë 8.2 Sekonda
Shpejtësia e printimit 18 Faqe për Minutë
Komunikimi
 • USB 2.0

 • WiFi

 • LAN Ethernet 10/100Base-TX

 • Apple AirPrint™

 • Google Cloud Print 2.0

 • Mopria-certified

 • Wi-Fi Direct

 • HP Smart App

Toner/Bojë
 • HP 44A Original Black (EMEA)

 • LaserJet Toner Cartridge CF244A (EMEA)

Trashësia e letrës 65 - 120 g/m²
Të tjera 32 MB Memorje RAM
SKU W2G55A
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka HP
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Teknologjia e Printimit Laser
Shpejtesia e Printimit 10 - 20 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP Smart (HP ePrint)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Laser HP LaserJet Pro MFP M28w, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

Printer Laser HP LaserJet Pro MFP M28w, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

140,80 €