Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

Shitur
SKU
C11CF34401BR
Krahaso
5029,25 €
 • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

 • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

 • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, Faks
  Madhësia e letrës A3+, A3, A6, A4, A5, B5, B4,
  Teknologjia PrecisionCore™ Print Head, Replaceable Ink Pack System (RIPS)
  Rezolucioni
 • Printim: 4,800 x 1,200 DPI

 • Skanim: 1200 x 2400 dpi

  Printimi i faqes së parë
 • 6 Sekonda (Bardhe e zi)

 • 6 Sekonda (Me ngjyra)

  Shpejtësia e printimit
 • 35 Faqe për Minutë (Bardhe e zi)

 • 35 Faqe për Minutë (Me ngjyra)

  Volumi mujor
 • 75.000 kopje

 • I rekomanduar: per 200 – 10,000 printime ne muaj.

  Komunikimi
 • USB 2.0

 • Ethernet, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct

 • Epson iPrint, Epson Email Print, Remote Print Driver, Scan to Cloud

 • Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service

  Toner/Bojë
 • Black XXL Ink Supply Unit

  • 86.000 Faqe - Bardh e zi - C13T974100
 • Cyan XXL Ink Supply Unit

 • 84.000 Faqe - Boje qielli - C13T974200

 • Magenta XXL Ink Supply Unit

 • 84.000 Faqe - E purpurt - C13T974300

 • Yellow XXL Ink Supply Unit

 • 84.000 Faqe - E verdhe - C13T974400

  Kosto për faqe -
  Të tjera
 • Borderless Printing (Printim në bordurat 100% të fletës)

 • Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Network folders, Computer (Epson Document Capture Pro), USB Memory Device

 • Duplex A4 dhe A3 (Printon ne 2 anet e fletes)

 • ADF (Skanon ne 2 anet e fletes) - 50 Flete

 • 4 Kaseta per Leter

 • 64 g/m² - 300 g/m²

  SKU C11CF34401BR
  Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Ethernet (LAN 1000), Wireless
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson iPrint, NFC, Duplex (Printim në 2 krahë), ADF (Skanim i automatizuar), 2 Kaseta për letër, Ekran me prekje
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

5029,25 €