Printer Profesional Epson WORKFORCE PRO WF-C579RDTWF Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
C11CG77401BB
Krahaso
1884,33 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
 • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

 • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

 • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, Faks
  Madhësia e letrës A4; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
  Teknologjia PrecisionCore™ Print Head, Replaceable Ink Pack System (RIPS)
  Rezolucioni
 • Printim: 5,760 x 1,440 DPI

 • Skanim: 1200 x 2400 dpi

  Printimi i faqes së parë
 • 4.8 Sekonda (Bardhe e zi)

 • 5.3 Sekonda (Me ngjyra)

  Shpejtësia e printimit
 • 34 Faqe për Minutë (Bardhe e zi)

 • 34 Faqe për Minutë (Me ngjyra)

  Volumi mujor
 • 50.000 kopje

 • I rekomanduar: per 400 – 4,500 printime ne muaj.

  Komunikimi
 • USB 2.0

 • Ethernet, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct

 • Epson iPrint, Epson Email Print, Remote Print Driver, Scan to Cloud

 • Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service

  Toner/Bojë
 • WorkForce Pro WF-C529R / C579R Black XXL Ink Supply Unit

  • 50.000 Faqe - Bardh e zi - C13T01D100
 • WorkForce Pro WF-C529R / C579R Cyan XXL Ink Supply Unit

 • 20.000 Faqe - Boje qielli - C13T01D200

 • WorkForce Pro WF-C529R / C579R Magenta XXL Ink Supply Unit

 • 20.000 Faqe - E purpurt - C13T01D300

 • WorkForce Pro WF-C529R / C579R Yellow XXL Ink Supply Unit

 • 20.000 Faqe - E verdhe - C13T01D400

  Kosto për faqe -
  Të tjera
 • Borderless Printing (Printim në bordurat 100% të fletës)

 • Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Network folders, Computer (Epson Document Capture Pro), USB Memory Device

 • Duplex A4 dhe A3 (Printon ne 2 anet e fletes)

 • ADF (Skanon ne 2 anet e fletes) - 50 Flete

 • 4 Kaseta per Leter

 • 64 g/m² - 300 g/m²

  SKU C11CG77401BB
  Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Ethernet (LAN 1000), Wireless
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 ppm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson iPrint, Duplex (Printim në 2 krahë), ADF (Skanim i automatizuar), 2 Kaseta për letër, Ekran me prekje
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Printer Profesional Epson WORKFORCE PRO WF-C579RDTWF Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

Printer Profesional Epson WORKFORCE PRO WF-C579RDTWF Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

1884,33 €