Prize per Rack ROLINE PDU for Cabinet, 9x Socket, 45°, 16A, Aluminium, 2 m

Ne gjendje
SKU
19.07.1620
Krahaso
23,09 €
  • Prize per vendosje ne Rack me 9 vende nga marka gjermane Roline, cilesi e garantuar.

  • Ideale per projekte te medha. Mundesi tokezimi dhe veshje metalike.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Roline
  Tipi 19'' PDU for Cabinets
  Nr per priza 9
  Madhesia 1U
  Veçori Max load/power: 16A 3600W; VDE / GS tested
  Ngjyra E zeze
  SKU 19.07.1620
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Roline
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Prize per Rack ROLINE PDU for Cabinet, 9x Socket, 45°, 16A, Aluminium, 2 m

Prize per Rack ROLINE PDU for Cabinet, 9x Socket, 45°, 16A, Aluminium, 2 m

23,09 €