Projektor Acer DLP X118H, 3600 Lumens, 300", SVGA Projector

Shitur
SKU
MR.JPV11.001
Krahaso
364,27 €
 • Videoprojektor per shtepi dhe zyre nga Acer

 • Ndriçimi: 3600 Lumen | Projektimi: 300"

 • Rezolucioni: 800 x 600 | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Acer
Modeli DLP X118H
Teknologjia DLP
Ndriçimi 3600 Lumen
Rezolucioni WXGA (800 x 600) 4:3
Kontrast 20,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • OSRAM, 203 W

 • 4,000 h durability

 • 15,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 30" - 300"
Komunikimi
 • USB

 • VGA in

 • HDMI in

 • Composite in

 • Audio line in

SKU MR.JPV11.001
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Acer
Ndriçimi (Lumen) 3.600
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Acer DLP X118H, 3600 Lumens, 300", SVGA Projector

Projektor Acer DLP X118H, 3600 Lumens, 300", SVGA Projector

364,27 €