Projektor Epson EB-L1100U 3LCD, 6000 Lumens, 1000", WUXGA Projector

Shitur
SKU
V11H735040
Krahaso
5541,68 €
 • Videoprojektor shume cilesor per salla konferencash dhe shkolle nga Epson

 • Ndriçimi: 6000 Lumen | Projektimi: 1000"

 • Rezolucioni: 1920 x 1200 | 24 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli EB-L1100U
Teknologjia 3LCD Technology
Ndriçimi 6000 Lumen
Rezolucioni WUXGA (1920 x 1200), 16:10
Kontrast 2,500,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • 20,000 h durability

 • 30,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 50" - 1000"
Komunikimi
 • USB 2.0 Type B (Service Only)

 • RS-232C

 • Wired Network

 • VGA in

 • VGA out

 • DVI in, 

 • HDMI in, 

 • BNC in, 

 • HDBaseT,

 • Stereo mini jack audio out,

 • Stereo mini jack audio in (3x),

 • Wireless LAN b/g/n (2.4GHz) (optional)

SKU V11H735040
Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 6.200
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Epson EB-L1100U 3LCD, 6000 Lumens, 1000", WUXGA Projector

Projektor Epson EB-L1100U 3LCD, 6000 Lumens, 1000", WUXGA Projector

5541,68 €