Projektor Epson EB-S05 3LCD, 3200 Lumens, 350", SVGA Projector

Shitur
SKU
V11H838040
Krahaso
375,72 €
 • Videoprojektor per shtepi dhe zyre nga Epson

 • Ndriçimi: 3200 Lumen | Projektimi: 350"

 • Rezolucioni:  800 x 600 | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli EB-S05
Teknologjia 3LCD Technology
Ndriçimi 3200 Lumen
Rezolucioni WXGA (800 x 600), 4:3
Kontrast 15,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • UHE, 210 W

 • 6,000 h durability

 • 10,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 30" - 350"
Komunikimi
 
 • USB 2.0 Type A

 • USB 2.0 Type B

 • VGA in

 • HDMI in

 • Composite in

 • Cinch audio in

SKU V11H838040
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Gray
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 3.300
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Projektor Epson EB-S05 3LCD, 3200 Lumens, 350", SVGA Projector

Projektor Epson EB-S05 3LCD, 3200 Lumens, 350", SVGA Projector

375,72 €